Вийшла друком монографія “Філарет Колесса і Наукове товариство  імені Шевченка у Львові”

25.10.2023 | 13:20

Автором монографії “Філарет Колесса і Наукове товариство  імені Шевченка у Львові” є професор кафедри етнології Львівського національного університету  імені Івана Франка, доктор історичних наук Глушко Михайло Степанович, який у пропонованому виданні розглядає членство й участь Філарета Колесси в роботі майже десятка науково-дослідних й адміністративних комісій (Етнографічної, Мовознавчої, Бібліографічної, Шевченкознавства, Музикологічної та ін.), ділові стосунки з “головними науковими відділами” (Історично-філософською і Філологічною секціями) та Виділом (Президією) Товариства, презентації його наукових проєктів і праць на засіданнях секцій та їх обговорення у колі фахівців-колег, науково-пошукову, організаційну і видавничу роботу народознавця в Етнографічній комісії.

      Монографія буде корисною для етнологів, фольклористів, істориків, культурологів, музикознавців та всіх, хто цікавиться історією розвитку народознавчих знань у Товаристві.