Вийшли друком Матеріали ХІІІ Львівського соціологічного форуму

14.07.2023 | 19:11
Вийшли друком Матеріали ХІІІ Львівського соціологічного форуму, який відбувся 5 квітня 2023 р. у
стінах Львівського національного університету імені Івана Франка під гаслом “Творення нових
соціальних порядків в умовах російсько-української війни”. Матеріали вмістили тези доповідей, що висвітлюють роботу секцій «Соціологічна наука та сучасне суспільство: теоретизування й емпіричні дослідження на тлі війни»; «Парадигма миру та війни для світу й України: дискурс нових порядків»; «Громадські та владні ініціативи в умовах війни: досвід, реалії, перспективи»; «Міграційна ситуація в Україні: нові соціальні групи, практики та локально /глобалізаційні виклики». Збірник матеріалів призначений для науковців, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться сучасною проблематикою  соціології.