Welcome day у Львівському університеті

11.09.2020 | 09:58
Першокурсник ЛНУ ім. Івана Франка – звучить гордо, правда? ☺️
Час знайомитись з Університетом!
Welcome (week) day– це особлива подія для студентів І курсу, на якій ти дізнаєшся багато секретів про студентське життя:
?познайомишся зі студентським урядом, профкомом студентів і студентськими організаціями;
?отримаєш інформацію про те, як отримати грант і поїхати на навчання за кордон (програми обміну, конкурси Erasmus+, літні/зимові школи в різних країнах світу…);
?дізнаєшся на чому спеціалізуються різні підрозділи Університету і чим вони можуть бути корисні саме для тебе!
? отримаєш найактуальнішу інформацію про кар’єрні можливості твоєї спеціальності;
?та, звісно, із перших вуст дізнаєшся про дозвілля та творчість у нашому університеті.
А ще обов’язково розповімо про те, як побудований навчальний процес і поділимося лайфхаками, щоб твоя перша сесія пройшла на «відмінно»!
Приєднуйся до Welcome week, а цього року це Welcome day у режимі онлайн!
?дата 17.09.2020
⏱година 15.00