XVІІ міжнародна конференція “Шевченківська весна – 2019”

18.12.2018 | 10:46

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Історичний факультет, Рада молодих вчених історичного факультету, Наукове товариство студентів історичного факультету запрошують вас взяти участь у XVІІ міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна-2019»
(Секція «Історія»)
Конференція відбудеться 15 березня 2019 року на базі історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60). Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. У програмі передбачаються секційні засідання за напрямками:
– Етно-конфесійна взаємодія у світовій та вітчизняній історії;
– Соціальна історія України та країн світу;
– Економічна історія України та країн світу;
– Інтелектуальна історія. Історія культури і мистецтва.
– Простір та історія людства: актуальні проблеми урбаністики та історичної географії;
– Соціальна та культурна антропологія. Тенденції розвитку сучасного краєзнавства в Україні;
– Археологічні студії;
– Музеєзнавство;
– Архівознавство, джерелознавство, спеціальні історичні дисципліни та методологія історії;
– Історія міжнародних відносин;
– Суспільство і влада: політична історія, державотворення та розвиток владних інституцій.
Тези доповідей надсилати на пошту НТС – istfaknts@gmail.com
Після конференції планується видання збірника матеріалів конференції.
Кінцевий термін подачі заявок та тез – 1 лютого.
Заявки та тези після означеної дати розглядатись не будуть. Друкований збірник буде виданий або висланий учасникам та учасницям на початку квітня. За умови прийняття тез до друку, оплата здійснюється за висланими реквізитами (після перевірки тез!). Сума організаційного внеску для участі у конференції становить: 180 грн. – для студентів КНУ, 220 грн. – для учасників з України.

Деталі з приводу правил оформлення тез та заявок тут!(https://telegra.ph/NTS-12-10)

З усіх питаня звертатись до:
Голова НТС: Валерій Зінченко, тел.063 873 4439, @ZValerchik

Голова наукового сектору НТС: Мілана Срібняк, тел. 050 256 89 22,@Irrational_Person