XVІІ Міжнародна наукова конференція “Археологія Заходу України”

13.02.2020 | 10:33

Організатори: Національна Академія Наук України
Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича
Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба»
Інституту археології НАН України

Запрошуємо Вас до участі у XVІІ-й Міжнародній науковій конференції “АРХЕОЛОГІЯ ЗАХОДУ УКРАЇНИ”

Конференція відбудеться 20–22 травня 2020 року у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

У межах конференції передбачається постерна сесія, яка охоплюватиме розвідкові роботи і польові дослідження попередніх сезонів.

У заявці просимо вказати:
• тему доповіді;
• відомості про автора із зазначенням повної адреси, місця роботи, контактних телефонів та електронної адреси (бланк заявки додається).
• розгорнуту анотацію.

Заявки на участь у конференції приймаються до 15 квітня 2020 року.
Статті, оформлені відповідно до вимог фахового збірника «Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині», приймаються до 15 травня 2020 р.

79008 м. Львів, вул. Винниченка, 24
Відділ археології. Оргкомітет конференції
Тел.: (0322) 276 51 61; 067 98 70 176
E-mail: viddarch@ukr.net
nata_bnm@ukr.net

Організаційний внесок – 300 грн. Оргвнески просимо надсилати до 1 травня 2020 р. на картку Приватбанку. Номер картки повідомимо після отримання заявки.

Проїзд, харчування і проживання в готелі – за рахунок організації, яка відряджає. Вибір і бронювання готелів – за учасниками конференції.
Передбачається екскурсія на археологічні пам’ятки. Маршрут і вартість екскурсії будуть повідомлені додатково.
Оргкомітет