Як подати документи для отримання соціальної стипендії у період карантину

23.10.2020 | 10:07

Щоб отримати соціальну стипендію, вам потрібно:

-навчатись на бюджетній формі;

-не мати академічних заборгованостей;

-підпадати під одну або декілька пільгових категорій;

-зібрати необхідний пакет документів;

-надіслати пакет документів на електронну пошту Студентського відділу Університету.

?Які документи потрібні для отримання соціальної стипендії?

Залежно від того, до якої пільгової категорії ви належите. На сайті Профкому студентів або Студентського відділу ви можете прочитати перелік необхідних документів для кожної категорії.

Окрім цих документів, Ви повинні надіслати у цьому ж листі текстовий документ (doc, docx, rtf, txt) у якому вказати:

ПІП, факультет, номер академічної групи, дату народження, зареєстроване місце проживання з індексом, фактичне місце проживання з індексом та номер мобільного телефону.

?Куди надсилати документи?

Документи потрібно надіслати на електронну пошту Студентського відділу: socialdocumentslnu@gmail.com

?У якому форматі висилати документи?

Лише у форматі PDF. Вам необхідно зробити скан-копії документів і єдиним pdf-файлом надіслати на електронну пошту.

?Чи потрібно завіряти документи?

Ні. Поки Студентський відділ працює в дистанційному режимі, Ви повинні надсилати незавірені копії документів.

?Чи можна вам надіслати фото документів?

Ні. Документи необхідно сканувати і надсилати єдиним pdf-файлом.

?Чи потрібно писати заяву і як її писати?

Ні, заяву писати не потрібно. Для отримання соціальної стипендії достатньо зібрати повний пакет відповідних документів і надіслати їх на електронну пошту Студентського відділу.

?Що потрібно вказувати в темі листа?

В темі листа потрібно вказати ПІП та категорію пільги.

?Як довго очікувати на відповідь?

Працівник студентського відділу відповість на Ваш лист протягом двох днів. Вразі, якщо не буде відповіді – надішліть лист повторно.

?Що робити, коли Ви не отримали соціальної стипендії?

Напишіть на електронну пошту підтримки helpstudentslnu@gmail.com своє ПІП, категорію пільги та приблизну дату, коли Ви писали заяву.