З 23 вересня в Університеті запроваджено дистанційне навчання

22.09.2021 | 17:31

Відповідно до Наказу Ректора № О-102  від 22 вересня 2021 року «Про тимчасову організацію освітнього процесу із застосуванням дистанційних технологій у першому семестрі 2021/2022 навчального року» на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), Постанови Головного державного санітарного лікаря України Міністерства охорони  здоров’я України від 06.09.2021  № 10 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з урахуванням протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка запроваджено дистанційне навчання.

Так, з 23 вересня 2021 року навчальні заняття для здобувачів вищої освіти  відбуватимуться із застосуванням дистанційних технологій.

З 23 вересня також буде забезпечено пропускний режим на територію та в корпуси Університету. Окрім того, обмежено проведення масових заходів у закритих приміщеннях. Разом з тим, заходи, необхідні для забезпечення функціонування Університету (проведення засідань ректорату, Вченої ради, конкурсних комісій та Конференції трудового колективу Університету чи факультету) проводитимуться з використанням дистанційних технологій.

З наказом Ректора можна ознайомитися за посиланням.