З глибоким сумом повідомляємо …

08.07.2021 | 17:26

З глибоким сумом повідомляємо, що 8 липня на 76 році життя помер багаторічний працівник кафедри історичного краєзнавства Вол Борис Давидович (24. І. 1946 – 8. VII. 2021).

Учений закінчив у 1973 р. історичний факультет Львівського університету, в 1981 р. захистив кандидатську дисертацію. Від 1984 р. працював у Львівському університеті на посадах викладача, доцента. Упродовж останнього десятиліття своєї науково-педагогічної діяльності в 1998–2007 обіймав посаду доцента кафедри історичного краєзнавства Львівського університету. Пріоритетними напрямками його наукових студій були проблеми історіографії, історії політичних партій і рухів України ХХ ст., історії української державності.

Борис Давидович залишився у пам’яті колег старшого покоління як добрий товариш, сумлінний і кваліфікований фахівець, чуйна людина, завжди готовий прийти на допомогу своїми порадами.

Колектив кафедри історичного краєзнавства висловлює щирі співчуття рідним та близьким Покійного. Світла пам’ять про Бориса Давидовича назавжди залишиться у наших серцях.