Загинув випускник бакалаврату факультету Тарас Романюк

21.08.2023 | 22:21

20 серпня 2023 року внаслідок важкого поранення, отриманого напередодні, загинув випускник бакалаврату історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Тарас Романюк. Героєві був лише 21 рік.

Уродженець Тернопільщини, Тарас навчався за спеціальністю «Середня освіта (Історія)». З лютого 2023 року Герой добровольцем долучився до «Азову». Воював на Бахмутському, Слов‘янському та Запорізькому напрямках.

«Тарас завжди усім йшов на допомогу, на початку повномасштабної війни багато волонтерив, був дуже світлою та доброю людиною. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті», – діляться одногрупники Тараса.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!