Запрошуємо школярів 10-11 класів долучитися до проєкту «UNIweek»

10.04.2024 | 10:24

Мрієте відчути себе студентом Львівського університету? Ми готові оголосити, що вже незабаром у стінах Львівського університету стартуватиме довгоочікувана третя хвиля проєкту «UNIweek»!

Радо запрошуємо учнів 10-11 класів шкіл Львова стати на тиждень студентами Франкового університету.

Це можливість познайомитися з нашою Alma mater, відвідати пари бажаної спеціальності та сповна відчути смак студентського життя!

Проєкт триватиме з 22 квітня по 26 квітня включно.

ВАЖЛИВО❗️

📍Для участі потрібно обрати лише ОДИН факультет та ОДНУ спеціальність — інакше вашу заяву не буде прийнято;

📍Подати свою заявку можна до 15 квітня включно;

📍Кількість місць ОБМЕЖЕНА, тож хутчіш реєструйтеся та очікуй повідомлення про підтвердження участі!

Проєкт реалізовується завдяки підтримці фундації ЗМІН у співпраці з УСЛ та Управлінням освіти ЛМР.

Реєстрація за посиланням https://linkpad.bio/uniweek.lnu

З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами! Побачимось на «UNIweek»!