Запрошуємо школярів до участі у проєкті «UNIweek»

14.10.2023 | 07:53

Чи хочете просто зараз стати справжніми студентами? Бажаєте дізнатись більше про спеціальність, яку хочете обрати в майбутньому? Студентський уряд в межах програми «UPSHIFT» за підтримки UNICEF та уряду Німеччини реалізовують проєкт «UNIweek».

У рамках проєкту учні Львова зможуть відвідати справжні пари та поспілкуватися зі студентами й викладачами на обраному факультеті. Хіба не чудова нагода зрозуміти, яке життя чекатиме на вас вже за кілька місяців?

Коли? З 23 по 27 жовтня 2023 р.
Де? ЛНУ ім. Івана Франка (точна локація залежатиме від обраного факультету).

Аби взяти участь у такому проєкті, заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: https://linkpad.bio/uniweek, обираючи омріяну спеціальність. Дедлайн подачі заявки — 17 жовтня включно.

Абітурієнт має змогу обрати лише ОДНУ спеціальність (якщо такий вибір передбачено у реєстраційній формі) і лише на ОДНОМУ факультеті!

Хутчіш реєструйтеся, адже ЛНУ імені Івана Франка чекає саме на ВАС!