Завідувач кафедри світової історії модерного часу Зоя Баран взяла участь у стажуванні в Берлінському університеті ім. Гумбольдтів (Німеччина)

12.12.2023 | 10:05

Упродовж 4-8.12.2023 р. у рамках проєкту Erasmus+ завідувач кафедри світової історії модерного часу, доцент Зоя Баран взяла участь у стажуванні в Берлінському університеті ім. Гумбольдтів (Німеччина). Програма передбачала знайомство з діяльністю міжнародного відділу університету, особливостями партнерської співпраці з вищими навчальними закладами інших країн, зокрема в контексті академічної мобільності студентів. Особливе зацікавлення викликала інформація про структурні підрозділи історичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольдтів, його навчальні програми та курси. Попри насичений графік роботи вдалося поспілкуватися з представниками інших країн та університетів, відвідати знакові історичні місця Берліна.