Зустріч #HistArt на тему: “Археологічна практика: романтика студентських часів”

22.05.2017 | 09:34

Завершується семестр і перший сезон #HistArt на дуже оптимістичній темі археологічної експедиції. Всі, хто був на археологічній практиці після першого курсу, не може згадати її без посмішки і кількох веселих історій та практичних порад. Саме тому #HistArt  вирішив організувати зустріч, яка, перш за все, буде цікава першокурсникам, які скоро здадуть сесію і подадуться на свої перші польові дослідження!

1 червня 2017 р., в Музеї історії університету (221-222 ауд.), Нестор Рибчинський, студент IV курсу історичного факультету, розповість про очікування від археологічної практики, життя в умовах експедиції і про роботу на розкопі. Також поговоримо про археологічні розкопки зараз в Україні та можливості для волонтерів.

Першокурсників чекаємо із запитаннями, а старшокурсників – з практичними настановами)