Зустріч із Першокурсниками

01.09.2017 | 09:37

31 серпня 2017 року в Актовій залі Львівського університету відбулася зустріч адміністрації та професорсько-викладацького складу історичного факультету із першокурсниками. У вітальних виступах декан проф. Роман Шуст та завідувачі кафедр розповіли про основні віхи розвитку історичної освіти в університеті, особливості підготовки фахівців-істориків і соціологів, провідні напрямки наукових досліджень. Присутніх студентів та викладачів музичними композиціями привітали студенти історичного факультету Ірина Мельник (водночас студентка Львівської консерваторії) та Роман Янків.

Після урочистої академії відбулася робоча нарада зі студентами за участі заступників декана історичного факультету Мар’яна Мудрого та Руслана Сіромського, котрі ознайомили першокурсників із особливостями навчального процесу та представили порадників новостворених академічних груп.