ЗУСТРІЧ ІЗ ПЕРШОКУРСНИКАМИ_31 серпня_ФОТОЗВІТ

02.09.2016 | 17:23

31 серпня 2016 р. в Актовій залі університету відбулася зустріч професорсько-викладацького складу історичного факультету з першокурсниками.

З напутнім словом до майбутніх істориків звернувся декан факультету професор Роман Шуст, котрий, з-поміж іншого, розповів про розвиток історичної освіти та науки у Львівському університеті. Водночас декан представив завідувачів кафедр, котрі проінформували студентів про специфіку і проблематику кафедральних досліджень. Заступники декана з навчально-методичної та навчально-виховної роботи зупинилася на організації навчального процесу, представили старост груп, їхніх академічних порадників та керівників студентського самоврядування.

Від імені усього професорсько-викладацького складу бажаємо першокурсникам якнайшвидше адаптуватися у дружній родині історичного факультету і зичимо їм успішного навчання!!!

Фотозвіт (Прес-центр Університету):