25.10.2018 | 09:32

Чи знаємо ми свою історію: ключові події, світлі постаті героїв? Перший крок до майбутнього – говорити з минулим, щоб почерпнути досвіду для сучасного й майбутнього.
Вже цієї п’ятниці‼️ Зустріч з істориками та громадськістю до 100-річчя ЗУНР на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка: історичний вимір українського державотворення».
Коли? о 17:00 год.
Де? м. Львів, пл. Міцкевича 8, 5 поверх (Агенція інформації та аналітики «Гал-інфо»).
-?‍Модератор зустрічі: Тимур Баротов – український військовик, морський офіцер, капітан II рангу запасу ВМС ЗС України, громадський активіст.
Експерти зустрічі:
Голубко Віктор Євстафійович – професор кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка, фахівець із історії військової справи УНР.
Павлишин Олег Йосифович– доцент кафедри Новітньої історії України ім. М. Грушевського ЛНУ імені Івана Франка.