Зустріч зі студентами четвертого курсу бакалаврської програми у рамках діяльності Центру усної історії та біографістики при кафедрі новітньої історії України ім. М. С. Грушевського

05.03.2018 | 13:40

3 березня 2018 р. у рамках діяльності Центру усної історії та біографістики при кафедрі новітньої історії України ім. М. С. Грушевського відбулась зустріч зі студентами четвертого курсу бакалаврської програми, під час якої присутніх було ознайомлено зі здобутками дослідницького напряму «усна історія» в Україні та світі, а також повідомлено про роботу нашого центру у 2015–2018 рр. Захід відбувся в межах лекційного курсу «Історія України 1945–2018 рр.», в програмі якого усім слухачам було запропоновано виконати науково-дослідницьке завдання –записати інтерв’ю на обрану тему, серед яких “Участь в Антитерористичній операції на Сході України (березень 2014 р. – березень 2018 р.)», «Життєві історії внутрішньо переміщених осіб з Криму та Сходу України», «Майдан: усна історія», «Кар’єрні практики випускників та студентів Львівського національного університету імені Івана Франка», «Життєвий шлях вчителя: персональні історії»; «Віра і церква у громадському та приватному житті священнослужителів УГКЦ у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст.», «Досвід (не)завершеної війни: пам’ять про зону бойових дій у розповідях воїнів-афганців», «Повсякденне життя сімей трудових мігрантів з України наприкінці ХХ – на початку ХХІ століття» «Конструювання образу “іншого”, “свого / чужого” в пам’яті сучасного населення України». Тому пробуйте свої сили й консультуйтесь за потреби. Чекаємо!