03.03.2016 | 17:05

26 лютого 2016 р. на історичному факультеті відбулося засідання Археологічної секції Наукового товариства історичного факультету. Ця наукова зустріч була дебютом у науково-дослідній роботі студентів ІІ курсу історичного факультету. Центральною ідеєю заходу стала теза: “Історія може бути цікавою”.

Учасники засідання мали змогу заслухати 2 доповіді. Перша доповідь студентки ІІ курсу спеціальності “археологія” Христини Загайської була присвячена археологічним свідченням впливів провінційно-римської культури на господарство стародавнього населення Прикарпаття і Волині. Друга доповідь студента ІІ курсу спеціальності “археологія” Віталія Мисака стосувалася археологічної діяльності однієї з найтаємничіших організацій часів Третього Рейху – “Аненербе”.

Учасники засідання взяли участь у активному обговоренні тем доповідей. Присутні мали змогу поглибити свої знання з питань історії та філософії, обмінятися думками і поглянути по-новому на відомі факти.

Детальніше: Звіт з засідання Археологічної секції Наукового товариства історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка (26 лютого 2016 р.)

Світлини з заходу:

Рисунок4  Рисунок2  Рисунок3  Рисунок1