Звіт з засідання Археологічної секції Наукового товариства історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка (26 лютого 2016 р.)
26 лютого 2016 р. на історичному факультеті відбулося засідання Археологічної секції Наукового товариства історичного факультету. Ця наукова зустріч була дебютом у науково-дослідній роботі студентів ІІ курсу історичного факультету. Центральною ідеєю заходу стала теза: “Історія може бути цікавою”.
Учасники засідання мали змогу заслухати 2 доповіді. Перша доповідь студентки ІІ курсу спеціальності “археологія” Христини Загайської була присвячена археологічним свідченням впливів провінційно-римської культури на господарство стародавнього населення Прикарпаття і Волині. Друга доповідь студента ІІ курсу спеціальності “археологія” Віталія Мисака стосувалася археологічної діяльності однієї з найтаємничіших організацій часів Третього Рейху – “Аненербе”.
Учасники засідання взяли участь у активному обговоренні тем доповідей. Присутні мали змогу поглибити свої знання з питань історії та філософії, обмінятися думками і поглянути по-новому на відомі факти.
Світлини з заходу: