ІІ Міжнародна науково-практична міждисциплінарна конференція «Сполучені Штати Америки в сучасному світі: політика, економіка, право, суспільство»

27.04.2015 | 10:43

За підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, УкраїнськогоФулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародноїосвіти (США) 15 травня 2015 року відбудеться ІІ Міжнародна науково-практичнаміждисциплінарна конференція «Сполучені Штати Америки у сучасному світі:політика, економіка, право, суспільство», організаторами якої є Центрамериканських студій, Рада молодих учених і факультет міжнародних відносинЛьвівського національного університету імені Івана Франка.

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, студенти та випускники ВНЗ, а також практикуючі фахівці з України та зарубіжних держав, які здійснюють науково-практичні дослідження з американознавчої тематики.

У рамках конференції Українське Фулбрайтівське коло проведе круглий стіл за участю американських та українських фулбрайтівців, а також представників Посольства США в Україні та Програми ім. Фулбрайта в Україні.

Участь у конференції та публікація у збірнику – безкоштовні завдяки підтримці Українського Фулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти (США).

Робота конференції проводитиметься за такими напрямами:

Секція І.Внутрішньо- та зовнішньополітичні аспекти розвитку США

Політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія. Міжнародні відносини, зовнішня політика, геополітика і міжнародна безпека. Історія.

Секція ІІ.Національні та міжнародні тенденції економічного розвитку США

Світове господарство і міжнародні економічні відносини, економіка та управління національним господарством, гроші, фінанси і кредит, економічна теорія та історія економічної думки, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика.

Секція ІІІ. Правова система і державне/публічне управління США

Національна юриспруденція, судова практика, міжнародні договори.

Теорія та історія державного/публічного управління, механізми і форми державного/публічного управління, державна служба.

Секція ІV. Суспільство і культура США

Соціологія, культурологія, соціальні комунікації. Літературознавство і мовознавство. Освіта.

 

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць із присвоєнням УДК, ББК та авторського знаку.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська мови.

Місце проведення конференції: Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, вул. Університетська 1, Дзеркальна зала

Форма участі: очна/заочна

Примітка. За умови заочної участі в конференції учасник отримує лише електронну версію збірника.

Витрати за проїзд, харчування та проживання здійснюються учасником конференції за власний рахунок або за кошти організації, яка його відрядила.

Організаційний комітет надає сприяння у бронюванні житла на час проведення конференції. Про потребу у бронюванні житла вказувати в заявці про участь.

Заявку на участь у конференції, тези доповіді чи статтю просимо надсилати до 28 квітня 2015 р. на електронну скриньку: us.studiesua@gmail.com

Заявка учасника заповнюється через спеціальну електронну форму он-лайн.