Конкурс на отримання стипендій на навчання у Віденському університеті (Австрія) в рамках програми Erasmus+

18.02.2021 | 12:40

Deadline – 16 квітня 2021 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Механіко-математичний факультет
3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
4. Факультет іноземних мов (тільки для спеціальності “німецька мова і література”)
5. Факультет міжнародних відносин (тільки для кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедри країнознавства і міжнародного туризму)
6. Факультет прикладної математики та інформатики
7. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)
8. Філософський факультет (кафедра політології)
9. Юридичний факультет
мають можливість навчатися у Віденському університеті упродовж 4 місяців у першому семестрі 2021/2022 н. р.
УВАГА! На форму академічної мобільності в першому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня В2.

Детальна інформація про конкурс: