Конкурс на отримання стипендій на навчання в Європейському гуманітарному університеті (м. Вільнюс, Литва) в рамках Erasmus+

03.03.2021 | 12:15

Deadline – 17 травня 2021 року

Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет

2. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

3. Факультет журналістики

4. Юридичний факультет

мають можливість навчатися в Європейському гуманітарному університеті упродовж 5 місяців у першому семестрі 2021/2022 н. р.

УВАГА! На форму академічної мобільності в першому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: