Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Загребському університеті в рамках програми Erasmus+

07.09.2018 | 10:29

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
З початком нового навчального року ми знову оголошуємо нові конкурси на навчання/стажування для наших студентів, аспірантів, викладачів та адмін працівників в рамках Erasmus+. Перелік нових конкурсів ,буде постійно оновлюватися, відповідно уклінно просимо Вас стежити за оголошеннями на сайті Відділу міжнародних зв’язків та в нашій Facebook-спільності!

в рамках програми Erasmus+
Deadline – 5 жовтня 2018 року для студентів та аспірантів, 15 жовтня 2018 року для викладачів

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсу (бакалаври), І року магістратури, аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Факультет культури і мистецтв
3. Факультет іноземних мов
4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедра країнознавства і міжнародного туризму)
5. Факультет журналістики
6. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології, хорватська філологія)
7. Філософський факультет (кафедра політології)
мають можливість навчатися в Загребському університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2018/2019 н. р., а викладачі пройти стажування в Загребському університеті упродовж 5 днів у другому семестрі цього ж навчального року.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.