Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Жешувському університеті (м. Жешув, Польща) в рамках програми Erasmus+

14.09.2018 | 11:46

Deadline – 8 жовтня 2018 року

СТУДЕНТИ – Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів бакалаврату та І курсу магістратури, аспіранти денної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися у Жешувському університеті упродовж 4 місяців у другому семестрі 2018/2019 н. р.
УВАГА! Стужентам-переможцям конкурсу НЕ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ щомісячну стипендію та НЕ відшкодовують витрати на проїзд за кошти проекту. Приймаюча сторона бере на себе тільки витрати за навчання впродовж семестру (т.зв. “нульовий грант”).

ВИКЛАДАЧІ – Відповідно до умов проекту викладачі ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування у Жешувському університеті впродовж 5 днів у першому або другому семестрі 2018/2019 н. р.
Викладачам-переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.