12.02.2021 | 10:34
Традиційно Профком студентів оголошує Конкурс на здобуття Відзнак Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни на честь студентів, випускників та викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка:
?️Відзнака пам’яті Ігоря Костенка (географічний факультет);
?️Відзнака пам’яті Сергія Кемського (філософський факультет);
?️Відзнака пам’яті Богдана Сольчаника (історичний факультет);
?️Відзнака пам’яті Дмитра Чернявського (економічний факультет);
?️Відзнака пам’яті Володимира Труша (факультет культури і мистецтв);
?️Відзнака пам’яті Степана Петрівського (геологічний факультет);
?️Відзнака пам’яті Тараса Матвіїва (факультет журналістики).
❗️❗️Вимоги до здобувача(-чки):
? активна участь у громадському житті та національно-патріотичних заходах;
? членство у профспілці.
Для участі у конкурсі необхідно до 22 лютого включно заповнити гугл-форму (https://forms.gle/FWVguvtAxUx8dPL69) та прикріпити матеріали про досягнення досягнення претендента(-ки), рекомендаційні листи (за наявності).
❗️❗️Здобуття Відзнаки Героїв передбачає фінансове заохочення у розмірі академічної стипендії.
Результати Конкурсу на здобуття Відзнак Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни на честь студентів, випускників та викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка будуть повідомлені під час урочистого вручення Відзнак Героїв.
Інформація про час і місце буде відома згодом.