30.07.2016 | 13:31
21 червня 2016 року в рамках програми “Єврейських Студій”  Українського католицького університету відбувся семінар за участі к.і.н. Назара Васьківа“Між асиміляцією та суспільним визнанням: “антисемітизм” у публіцистиці Т. Меруновича на зламі ХІХ-ХХ ст.”
Запропонована тема наукового семінару була спробою з’ясувати місце та роль єврейського питання у публіцистичній спадщині Теофіла Меруновича. Погляди останнього розглядалися у контексті поширення антисемітських віянь в останній чверті ХІХ – початку ХХ ст. Актуальність дискусії зумовлена різнобічними трактуваннями антиєврейських суджень автора.
Нижче можна ознайомитися з відеозаписом семінару:

Світлини з заходу можна переглянути на інтернет-сторінці “Єврейських Студій”  Українського католицького університету.

Вибрані світлини з цього ресурсу: