Міжнародна наукова онлайн конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Археологічні студії: здобутки та перспективи–2021»

11.01.2021 | 11:50

Кафедра археології Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошує всіх охочих взяти участь у Міжнародній науковій онлайн конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Археологічні студії: здобутки та перспективи – 2021».

У рамках Днів науки НаУКМА 27 січня 2021 року о 10.00 год. відбудеться чергова археологічна конференція.

Основною метою проведення конференції є розширення науково-інформаційного обміну між досвідченими фахівцями, молодими дослідниками, аспірантами та студентами.

Роботу конференції планується проводити за чотирма основними секціями:

1. Кам’яний вік.

2. Доба палеометалів.

3. Скіфо-античний період.

4. Слов’яно-руський час.

Для участі в конференції потрібно до 17 січня 2021 року включно надіслати наступні дані на адресу arch.ukma@gmail.com:

– ім’я та прізвище;

– науковий ступінь та посада;

– місце навчання/роботи;

– назва доповіді.

Робочі мови конференції: українська та англійська.