Міжнародна науково-практична конференція «Ідентичність та соціальна згуртованість у Центрально-Східній Європі»

30.03.2021 | 11:09

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ідентичність та соціальна згуртованість у Центрально-Східній Європі».

Коли: 22 квітня 2021 року

Де: ZOOM-платформа

Співорганізатори конференції: Соціологічна асоціація України, її Південноукраїнське та Львовське відділення; Університет Марії Кюрі-Склодовської (Люблін); Академія Спеціальної Педагогіки імені. М. Ґжеґожевської (Варшава); Асоціація соціологів та демографів Республіки Молдова; Центр українсько-європейського наукового співробітництва (Україна); Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (Рига, Латвія).

Стаття учасника конференції може бути надрукована у науковому фаховому виданні «Habitus» (категорія «Б») або у польському науковому фаховому виданні «Konteksty Społeczne».

Дедлайн: 05 квітня 2021 р. (включно).

✔️Більше про умови участі в конференції: https://www.facebook.com/sociology.od.ua