Національний конкурс творчих робіт «Європейські цінності» до Дня Соборності України

14.12.2018 | 18:07

Deadline – 15 січня 2019 року

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:
– молодь про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом;
– європейські цінності;
– європейська інтеграція;
– європейська ідентичність України;
– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Прийом конкурсних робіт забезпечується з 25.11.2018 по 15.01.2019.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.01.2019.
Оголошення переможців – 22 січня 2019 року.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net) або у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3), з позначкою «На Конкурс».

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015

Оргкомітет: