26.10.2016 | 13:28

До уваги студентів, аспірантів та викладачів!

Побачив світ збірник наукових праць Адміністрації історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” на пошану Михайла Андрійовича Филипчука (19.12.1955-31.07.2016), знаного українського археолога, багатолітнього працівника кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки та Інституту Археології ЛНУ ім. І. Франка.

Пліснеські старожитності. Збірник наукових праць Адміністрації історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” на пошану Михайла Андрійовича Филипчука. – Львів, 2016. – 300 с.

Ознайомитися з електронним варіантом публікації можна на сайті: SmartArchaeology

Пліснеські старожитності_pdf