Позиція студентства щодо будівництва нового гуртожитку ЛНУ ім. Івана Франка

24.11.2020 | 12:52

17 вересня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Серед іншого, народні депутати проголосували за виділення коштів на будівництво нового гуртожитку для Львівського національного університету імені Івана Франка. Відтак, 50 мільйонів гривень буде спрямовано на виконання будівельних робіт щодо зведення гуртожитку.

? Уже зараз Університет розробив усю необхідну проєктно-кошторисну документацію для спорудження студентського гуртожитку № 9 на вулиці Пасічній (поблизу 5-го і 6-го гуртожитків). Крім того, силами університету проведено підготовчі роботи на суму близько двох мільйонів гривень. Ідеться про роботи, пов’язані із комунікаціями.

Тепер хочемо поцікавитися і у тебе: чи потребуєш ти гуртожитку або як ставишся до цієї ініціативи?