Премію до Всесвітнього Дня Історика здобув студент-магістрант ігор Букало

30.03.2021 | 11:07

Ми знаємо, що світ творять люди – творчі, наполегливі, вперті – Ігор Букало є одним з таких впертих та наполегливих й за ці його титанічні зусилля й неабиякі здобутки він отримує премію до Всесвітнього Дня Історика!

Якщо коротко про його діяльність:

• Автор 9-ти наукових статтей та тез;

• Учасник 7-ми наукових та краєзнавчих конференцій (з яких 4 студентські);

• Автор близько 20-ти статтей науково-популярного змісту;

•  Співорганізатор студентської конференції “Феномен Європи: державотворчі та інтеграційні процеси”;

• Організатор першої міжнародної науково-краєзнавчої конференції “Історія Підкаменя в контексті політичних, соціально-економічних та культурних процесів на західноукраїнських землях”;

• Популяризатор історичної спадщини Підкаменю;

• Співтворець проєкту реконструкцію побуткомібінату та перетворення його на вільний простір, соціальний хостел та краєзнавчий музей для жителів Підкаменю.

Вдячні Ігорю за його внесок в розбудову краєзнавчої науки свого краю та небайдужість до проблем молоді!