Проект рейтингу успішності

06.02.2020 | 12:10

Згідно із затвердженими Вченою радою Університету лімітами стипендіатів сформовано проект рейтингу для факультетів та коледжів.
Просимо перевірити свої бали та у разі права на академічну та соціальну стипендію обрати одну із них, що виплачуватиметься до наступного семестрового контролю.

Заява про вибір стипендії подається в Студентський відділ (ауд. 238 Головного корпусу Університеу) до середи 5 лютого 2020 року (включно).

Проект рейтингу остаточно буде затверджено у четвер, 6 лютого 2020 року, на засіданні Стипендіальної комісії Університету.

Студенти, які раніше не отримували академічну або соціальну стипендію, повинні терміново подати копію паспорта з пропискою, копію ідентифікаційного коду, реквізити банківської картки (для Приватбанку обов’язково Картка для виплат) та номер мобільного телефону в ауд. 227 головного корпусу (відділ Сигма).

Опублікований проект рейтингу. можете переглянути за посиланням  Проект рейтингу

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.