Спільні магістерські програми Еразмус Мундус

19.11.2020 | 10:45

Deadline – в залежності від програми

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.
Подання документів аплікантом відбувається он-лайн напряму на обрану вами спільну програму (або МАКСИМУМ на 3 одночасно) через відповідні веб-сайти, кожен з яких має координуючий університет і контактну особу, які діють від імені всього партнерства.
Навчання буде відбуватись в не менше ніж двох університетах з країн-членів Програми Еразмус+, що розробили і організували відповідну обрану вами спільну програму. Тривалість навчання складає 1/1,5/2 роки.
Схема мобільності (індивідуальна навчальна траєкторія), тобто в яких університетах навчаєтся і в якій послідовності, визначається координаторами спільної програми або пропонується студентом.
Розмір коштів на перебування: стипендіати магістерських програм отримують кошти на перебування в розмірі 1000 євро на місяць.
Каталог спільних магістерських програм та детальна інформація про конкурси:

National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team