Третій Всеукраїнський конкурс «Зберігаючи пам’ять про Голокост» від Меморіалу «Бабин Яр» за підтримки МОН

23.11.2020 | 11:27

Запрошуємо студентів до участі в третьому Всеукраїнському конкурсі «Зберігаючи пам’ять про Голокост» від Меморіалу «Бабин Яр» за підтримки МОН.

Переможці отримають грошову винагороду і можливість стажування в Меморіалі.
Поспішайте подати заявку, перший дедлайн – 15 грудня.
Хто може брати участь? Бакалаври (3-4 курс), магістри та аспіранти.
Розглядаються наукові й науково-дослідницькі проєкти з гуманітарних та суспільних наук, зокрема історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології, а також інших наук, пов’язаних з тематикою конкурсу.
Переможці отримають:
▪ I місце – 5600 гривень і стажування в Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр»;
▪ II місце – 3500 гривень;
▪ III місце – 2500 гривень.
Конкурс «Зберігаючи пам’ять про Голокост» проводиться з 2018 року. Переможниця минулорічного конкурсу, аспірантка Національного університету «Острозька академія» і представниця Української асоціації юдаїки Христина Семерин вже приєдналася до команди Меморіалу як наукова співробітниця.
Цьогорічний конкурс приурочено до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який щорічно відзначається 27 січня.

Докладніше: bit.ly/2IR4nO9