Відкрита лекція професора Кшиштофа Шваґрика на тему “Польща шукає своїх героїв”.

03.12.2015 | 12:21

До уваги студентів та викладачів!

7 грудня 2015 р. в аудиторії 249 (юридичний факультет) відбудеться відкрита лекція професора Кшиштофа Шваґрика, (Інститут національної пам’яті, Республіка Польща) на тему “Польща шукає своїх героїв”. Початок лекції о 13.00 год.

Запрошуються усі охочі!

Проф. Кшиштоф Шваґрик (dr hab. Krzysztof Szwagrzyk) народився 15 лютого 1964 р. в Стшегомі (Республіка Польща). У 1996 р. захистив дисертацію у Вроцлавському університеті, а в 2007 р. отримав звання професора у Зеленоґурському університеті. На даний час є професором Нижньосілезької Вищої школи, а також очолює Відділ публічної освіти Інституту національної пам’яті у Вроцлаві, водночас є уповноваженим президента Інституту національної пам’яті в справах пошуку місць поховань жертв комуністичного режиму. Автор численних наукових публікацій.