Вітаємо доцента кафедри етнології Романа Тарнавського з присудженням наукового ступеня доктор історичних наук!

16.02.2021 | 09:39

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 157 від 9 лютого 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 року № 886, від 26 листопада 2020 року № 1471», вченим Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук, доктора наук і доктора філософії, присвоєно вчені звання доцента і професора.

Щиро вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів! Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення до праці, втілення планів і задумів! Нехай усі Ваші творчі ініціативи зреалізуються, а Ваші наукові здобутки й надалі сприяють розвитку освіти і науки України та світу.