Вітаємо доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Сипко Богдану Володимирівну з присвоєнням вченого звання!

02.12.2020 | 16:51

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1471 від 26 листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 року № 886, від 24 вересня 2020 року № 1188», вченим Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук і доктора наук, присвоєно вчені звання доцента і професора.

Щиро вітаємо доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Богдану Володимирівну Сипко з присвоєнням вченого звання доцент! Зичимо Вам міцного здоров’я, натхнення до праці, реалізації всіх планів і задумів! Нехай усі Ваші творчі ініціативи й наукові здобутки надалі сприяють розвитку освіти і науки України.