Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Львівської обласної Малої академії наук

13.11.2020 | 10:32

Серед 28 переможців конкурсу науковими керівниками проєктів були 22 викладачі Львівського національного університету ім. Івана Франка!

Почесні перші місця зайняли:
  • Воловик Вероніка, науковий керівник Тарнавський Роман Богданович, к.і.н., доцент кафедри етнології;

• Михайлевич Романа, науковий керівник Сіромський Руслан Богданович, к.і.н., доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн.

Почесні другі місця зайняли:
  • Марія Букрій, науковий керівник Погоральський Ярослав Володимирович, к.і.н., доцент археології та спеціальних галузей історичної науки;

• Еліза Рогоцька, науковий керівник Гілевич Ігор Ярославович, к.і.н., доцент кафедри етнології;
  • Наконечний Дмитро, науковий керівник Сипко Богдана Володимирівна, к.і.н., доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн.

Щиро вітаємо талановиту молодь та наукових керівників і бажаємо ще більше цікавих відкриттів у майбутньому!

Ознайомитися з результатами конкурсу: