Вітаємо зі вступом до аспірантури цьогорічних випускниць магістерської програми “Українська ментальність та ідентичність” Ірину Деревчук та Ірину Михайлів

14.09.2018 | 11:52

Кафедра новітньої історії України імені Михайла Грушевського Львівського національного університету імені Івана Франка сердечно вітає зі вступом до аспірантури цьогорічних випускниць магістерської програми “Українська ментальність та ідентичність” Ірину Деревчук та Ірину Михайлів. До сьогоднішнього дня дівчата пройшли вже довгий і не завжди простий шлях наукової творчості та пошуків себе в цьому складному і мінливому світі. Щиро бажаємо юному поповненню кафедри наполегливості, самовіддачі, радощів від наукових відкриттів, творчого горіння, цікавих поїздок і прекрасних людей на цьому шляху. Перед вами – чудова інтелектуальна пригода, нехай ніщо її не затьмарює!