Всеукраїнський онлайн-форум та серія вебінарів “Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти”

14.12.2020 | 11:28

Організатори заходу: Servier Ukraine, UGEN, CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

16 грудня в рамках Форуму відбудуться дискусії із представниками держави, бізнесу та закладів освіти про виклики у роботі викладачів в умовах карантину та дистанційного навчання, обговорення сучасних підходів до вирішення викликів та презентації практичних відео-лекцій від експертів.

З 17-го по 23-тє грудня 2020 року викладачі матимуть можливість відвідати практичні вебінари з розвитку навичок та опанувати ефективні освітні інструменти.

Програма та тематика вебінарів:

17.12 – Самомотивація і мотивація студентів.

18.12 – Майндфулнес практики: як підтримувати ментальне здоров’я викладачів і студентів.

21.12 – Поведінкова модель DISC.

22.12 – Методи групової роботи онлайн.

23.12 – Гнучкий тайм-менеджмент.

Вебінари будуть проходити з 16:00 до 18:00 у Zoom.

Реєстрація триває до 15 грудня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/tDV3MVXobbH6n8s19.

Учасникам, які відвідають усі вебінари, буде надано сертифікат.

Детальніше про вебінари ми опублікуємо в обговореннях цієї події.

Зареєструвавшись, ви отримаєте доступ і до вебінарів, і до дискусій.