Вручення премій Канадського інституту український студій. Підсумок.

29.06.2016 | 10:20

27 червня 2016 р. у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте вручення щорічних премій Канадського інституту український студій (КІУС) за найкращі українознавчі наукові публікації у галузі гуманітаристики та соціальних наук за 2014 рік. Участь у заході взяли голова преміального комітету, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія” Наталя Яковенко, директор КІУСу Володимир Кравченко, проректор Львівського національного університету імені Івана Франка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, декан історичного факультету Роман Шуст (усі виступили з вітальним словом), а також зацікавлені аспіранти й викладачі.

У номінації «Найкраща книга» КІУС відзначив монографію Наталії Старченко «Честь, кров і риторика. Конфлікт у шляхетському середовищі Волині  (др. пол. ХVI — ХVІI століття)» (Laurus, 2014), а в номінації «Найкраща стаття» – статтю Володимира Кулика «Ukrainian Nationalism since the Outbreak of Euromaidan» // Ab Imperio (2014. № 3).

В обговоренні напрацювань номінантів взяли участь професор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Юрій Волошин, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія” Олексій Гарань, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Олексій Вінниченко, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Андрій Заяць, видавець Микола Климчук.

Відео урочистого вручення щорічних премій KIУСу за найкращі українознавчі наукові публікації:

Cвітлини, а також детальнішу інформацію про захід можна знайти на facebook-сторінці Східного Інституту українознавства ім. Ковальських (Kowalsky Program for the Study of Eastern Ukraine):

Світлини з заходу Юрія Волошина: