Наукові перемоги студенток Історичного факультету
Від часів заснування університетів і по нині їхня наукова діяльність виражається головно в наукових роботах викладачів, аспірантів, студентів. Саме рівень цих робіт є тим показником, що засвідчує рівень розвитку науки у виші.
Минулого тижня студенти історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук – змаганні кращих студентів-науковців України. Студенти історичного факультету (історики та соціологи) представляли Львівський університет у трьох секціях цього конкурсу: “Історичні науки” (проходила на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди), “Соціологічні науки” (приймав Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди) та “Гендерні дослідження” (відбулася у Бердянському державному педагогічному університеті). У кожній з цих галузей Франковий університет став золотим переможцем!
Студентка групи Іст м 51 с Юлія Сапацінська посіла перше місце зі спеціальності “Історичні науки” (тема роботи – “Образи світу в уявленнях мешканців містечок Галичини другої половини ХІХ – початку ХХ століття”; науковий керівник – доцент Олена Аркуша).
Студентка групи Іст-46 с Христина Чорна отримала диплом першого ступеня з галузі “Гендерні дослідження” (тема роботи – “Чоловічі образи в українській громадській думці другої половини ХХ – початку ХХІ століть у світлі соціокультурних стереотипів”; науковий керівник – доцент Олена Лукачук), а студентка групи Ісс с 51 с Карина Сивохіна – диплом другого ступеня (тема роботи – “Особливості гендерних стереотипів в підручниках для учнів початкової школи в сучасному українському суспільстві”; науковий керівник – асистент Оксана Химович).
Магістри-соціологи Лілія Галушка (тема роботи – “Вплив соціальної реклами на формування моделей харитативної поведінки в сучасній Україні”; науковий керівник – професор Наталія Черниш) та Вікторія Гойсан (тема роботи – “Стереотипи львів’ян щодо кримськотатарських переселенців”; науковий керівник – доцент Олег Демків) розділили між собою два перших місця з галузі “Соціологічні науки”. Крім того, Вікторія Гойсан отримала окремий приз студентських симпатій.
Пишаємося нашими молодими науковцями та бажаємо їм подальших успіхів, нових цікавих ідей та їхньої реалізації!!!
Світлини з заходу:
Більше світлин та цікавої інформації з заходу шукайте на сторінках у соцмережі Facebook: Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка, Кафедра соціології Університету Франка